Gruppetrening

Team Sefa



Trine Mosgaard

Trine har vært instruktør i 18 år. Alltid blid og engasjert i kundenes velvære og en god motivator.  Hun har spinning, trx, kettlebells, step, body pump, cxworx, og diverse styrketimer. Hun har også ansvaret for alle  saltimer og instruktører.

Monica Jansen

Monica har jobbet på Sefa i 10 år og du vil se hennes blide ansikt bak resepsjonen der hun alltid er like blid og hjelpsom.  Hun registrerer kontrakter , fakturerer og annet diverse kontor arbeid. Hun er også i barnepassen på dagtid. 

Ksenia Sundell

Info kommer...

Heidi Bye

Info kommer...

Mandag 

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 10:00 - 10:45 Basic Spinning Trine
Middels
1 10:45 - 11:15 Core Work 
Trine
Middels
2 10:45 - 12:00 Yoga  Siriporn
Lett
1 18:00 - 19:00* Zumba & Styrke                                                  
Ksenia
Lett
1 18:30 - 19:15 Intervall Spinning  
Mette
Tungt
1 19:15 - 19.50 PT i gruppe 

Trine
Middels
1 19:50-20.15 Core Work                                              

Trine
Lett
1 19.15-20.00   Basic Spinning                                                                                                            
Ida
Middels
1                         

Middels

Tirsdag

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 10:00-10:30 Basic Spinning
Trine
Lett
2 10:30 -11:15 TRX Slynge
Trine
Middels
1 18:30 -19:15 Basic Spinning Jon Asle
Middels
2 18.00-19.15  Asthanga Yoga                                                                                                                              
Siriporn
Middels
2 19.15-20.00 TRX slynge Tommy
middels

Onsdag

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 10:00 - 10:30 Basic Spinning

Trine
Middels
1 10:30 - 11:15   Shape Trine
Middels
1 18.00-18.55 Styrke Spinning Mette
Tung
1 18.00-18.55  Shape Trine
Middels
2 19.00-20.15 Yoga Heidi
Tungt
1 19.00-19.45 Basic Spinning                                                                                                            
Ida
Lett
1 19.00-19.30   Core Work
Trine
 Middels
1
Middels
1
Middels
1
Middels

Torsdag 

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 11:00 - 12.00 Zumba & Styrke                                                                                               
Ksenia
Middels
1 18.00-18.40 PT i gruppe 

Trine
Middels
2 18:45 - 20:00 Asthanga Yoga                                                                                                             
Siriporn
Middels
1 18:45 - 19:30 Basic Spinning

Mette
Middels
1 18.45-19.45 Cardio Step  & styrke                        
Trine
Middelst

Fredag 

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 10:00 - 10:45 Basic Spinning

Trine
Middels
1 10:45 - 11:15 Core Work                                           

Trine
Lett
2 10.45-11.45 Pilates   

Ksenia
Middels
1 17.00-17.55 Basic Spinning                                                                                                                           Jon Asle
Middels

Lørdag 

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 09.30-10.15 Styrke Pump

Trine
Middels
1 10.15-11.00 Basic Spinning Trine
Middels
1 11.00-11.30 Core Work                                          
Trine
Lett
2 11.00-12.30  Yoga Heidi
Middels

Søndag

ETASJE TID TIME INSTRUKTØR NIVÅ
1 11.30-12.30 Zumba & Styrke 

Ksenia
Middels

Åpningstider: Man - Fre 6-21 | Lør - Søn 9-15